שיר בהמתנה לחברות ועסקים: מוזיקה בהמתנה או צליל עסקי עם קריין?

רוצה להכין שיר בהמתנה לעסק? החל מ-300 ש"ח + מע"מ נא להשאיר פרטים ונציג יחזור בהקדם 👇

בעל עסק? מתלבט אם לשים שיר בהמתנה או צליל עסקי עם קריין? אנו כאן בכדי לעזור לך להחליט!

בעידן הנוכחי כמעט כל חברה ועסק קטן – בינוני היום חייבים שיר בהמתנה, עסק הכולל בתוכו נתב ושולחות שונות, יכול לשדרג את השירות עם מוזיקת המתנה הכוללת קריין.
עם מגוון שירים רחב להמתנה לעסק ואפשרויות מגוונות של קריין המתנה הנוחות לכל כיס עסקי – בעלי העסקים והחברות הבוחרים להישאר עם צליל ההמתנה הישן, נתפסים כמוזרים ולא רלוונטיים.

שיר המתנה משפיע על מצב הרוח של הלקוח

תארו לכם לקוח פוטנציאלי או אפילו לקוח קבוע, מתקשר אל העסק שלכם ונאלץ לשמוע את צליל ההמתנה הישן והמונוטוני, הצליל הזה שצורם באוזננו כבר עשרות שנים הולך ונעלם עם שירי ההמתנה ללקוחות הסלולר הפרטיים והעסקיים.
שירות שיר בהמתנה נמצא בעלייה ופיתוח זה כבר העשור השלישי, כאשר מאות אלפי לקוחות נהנים ממאות ואלפי סוגי שירים וסגנונות מוזיקת רקע בהמתנה.

כדי שתקבלו את הלקוח במצב אותו אתם בוחרים, נצלו את שירות השיר בהמתנה כדי לבחור את השיר לעסק וכזה המעצב את מצב הרוח והרגש של הלקוח.
בהתאם לבחירת השיר בהמתנה תוכלו לגרום ללקוח להירגע טרם שיחת שירות או לעורר ולהמריץ את הלקוח טרם שיחת רכישה.
כדי להצטרף לשירות הזה פנו אל חברת הסלולר שלכם ובררו על שירות שיר בהמתנה ( 018 וגולן טלקום טרם בחרו להיכנס לשירות).

קריין בהמתנה משדר עסק איכותי ויכול לקדם מכירות

אפשרות נוספת ומתקדמת יותר משיר בהמתנה היא קריין להמתנה לעסק, קריין מקצועי המספק לכם מיצוב של חברה רצינית ואיכותית ומכין את הלקוח לקראת שיחה עם גורם אנושי.
קריין לטלפון העסקי שלכם יכול לסייע לכם אף בשיווק וקידום מכירות של מוצרים או שירותים, כאשר בזמן ההמתנה הקריין מחדש או מציע ללקוחות כל שירות אותו תבחרו.
יחד עם הקריין תוכלו לשלב מוזיקת המתנה ולהגיע לרמת האיכות של החברות והתאגידים הגדולים.
כדי להקליט קריין או קריינית לעסק שלכם תוכלו ליצור קשר עם אולפן הקלטות מקצועי, כזה המספק לכם סאונד באיכות גבוהה.

שיר בהמתנה לא מוגבל לגודל או סוג עסק

שיר בהמתנה זול
שיר בהמתנה זול

אחת הבעיות המוכרות בפיתוח וקידום עסקי היא הפחד מלהעז, לשנות ולהתקדם.
למזלכם, אחרי תקופה ארוכה בה עסקים וחברות שיפרו את איכות השירות והמכירות שלהם בסיוע השיר בהמתנה והקריין בהמתנה לעסק – אין לכם מרחב סיכון והתוצאות כבר מוכחות.
שיר בהמתנה הפך לחובה עבור כל עסק וכיום אפילו בתי קפה ומסעדות קטנות נעזרות בשירות המתקדם של קריין בהמתנה.
בעידן הדיגיטלי המתקדם, שירות בסיסי כמו שיר בהמתנה או קריין בהמתנה, הם חובה כמעט בכל עסק ואינם מוגבלים לגודל עסק או ענף במשק ממנו העסק או החברים מגיעים.

שיר בהמתנה במחיר מצחיק, קריין להמתנה במחיר נוח לעסקים

התחרות של החברות על ליבכם כמבקשי שיר בהמתנה היא גבוהה, עקב התחרות הגבוהה עם השנים המחיר עבור שירות שיר בהמתנה הפך למחיר סמלי של ממש: עבור שירות שיר בהמתנה תשלמו במרבית חברות הסלולר מחיר ממוצע של כ- 9 ₪, על הורדת שיר אחד בהמתנה תשלמו מחיר הנע בין 6 ₪ ל 12 ₪, אם תבחרו בחבילת הורדת שירים בהמתנה ללא הגבלה (מחסן שירים), אתם צפויים לשלם במחיר ממוצע של כ – 15 ₪ לחודש.
המחירים הזולים האלו עם מגוון עצום של שירים מאפשרים ללקוח פרטי להשתמש בשירות ביתר קלות, במצב שכזה נראה שתשלום נמוך שכזה נחשב כתשלום סמלי עבור כל עסק או חברה.

בעבור שירות קריין להמתנה לעסק תשלמו בממוצע ככמה מאות שקלים, הקריין או הקריינית יקליטו עבורכם כל מסר עסקי-שיווקי שרק תרצו (ברקע ניתן לשלב גם מוזיקה בהמתנה) ואתם מבחינתכם מעבירים את התשלום להוצאות העסקיות ובאותה נשימה משפרים את מערך השירות וקידום המכירות שלכם במסרים מותאמים אישית.