המתנה נעימה – איפה הכי זול?

רוצה להכין שיר בהמתנה לעסק? החל מ-300 ש"ח + מע"מ נא להשאיר פרטים ונציג יחזור בהקדם 👇

אתם רוצים לשים בטלפון שלכם בין אם פרטי ובין אם עסקי המתנה נעימה? החלטה נבונה! זה תמיד כיף להתקשר ולשמוע צליל המתנה בין אם זה שיר מוכר או ג'ינג'ל של עסק ממותג.

אך, בכדי לעשות זאת אתם צריכים להתחבר לחברת סלולר שתציע את השירות הזה..ולצערנו לא כל חברות הסלולר בארץ עושות את השירות הזה..ואלו שכן, יכולות לקחת מחיר גבוה. במקרה הזה יש הרבה הבדלים בין חברות הסלולר ולא כולם מציעות אותו דבר (אפשר לבדוק אצלנו באתר את ההבדלים בין חברות הסלולר השונות). אך מה שחשוב לדעת בתכל'ס היא מי הכי זולה ואצל מי כדאי לעשות שיר המתנה בפלאפון שלכם!

צליל המתנה לפלאפון

להלן המחירון של חברות הסלולר בנוגע לצליל המתנה:

חברת פרטנר : 9.98 ש”ח לחודש + 5.95 ש”ח לכל שיר שנרצה להוריד

חברת פלאפון : 9.90 ש”ח לחודש + 5.90 ש”ח לכל שיר שנרצה להוריד ( שירות ייחודי לחברת פלאפון: שיר בהמתנה ללא בהגבלה – תשלום חודשי קבוע של 12.90 ש”ח)

חברת 012: 9.90 ש”ח לחודש + 5.95 ש”ח לכל שיר שנרצה להוריד

חברת הוט מובייל: 8 ש”ח לחודש + 6 ש”ח לכל שיר שנרצה להוריד

רמי לוי תקשורת: 9.90 ש"ח לחודש + 0 ש"ח לכל שיר שנרצה להוריד או להחליף!

חברת סלקום: 10.07 ש"ח לחודש + 5.90 ש”ח לכל שיר שנרצה להוריד ( שירות שיר בהמתנה ללא בהגבלה – תשלום חודשי קבוע של 14.90 ש”ח)

לקבלת פרטים על שירות שיר בהמתנה אצל חברות הסלולר והמחירים לחצו כאן

מי חברת הסלולר הזולה ביותר בתחום "שיר בהמתנה"?

הכי זול לבעלי עסקים: אם תרצו לשים רק שיר אחד ולא תרצו להחליף בעתיד אז חברת הוט מובייל היא הזולה ביותר..שלמו 8 שקל לכל חודש וחד פעמי תשלמו 6 שקל על השיר ששמתם בפלאפון. מתאים בעיקר לעסקים שיש להם ג'ינג'ל עסקי שלא יתחלף במהרה.

הכי זול לאנשים פרטיים: חברת הסלולר הזולה ביותר בתחום שיר בהמתנה לכאלו שרוצים להחליף כל הזמן שירים היא חברת רמי לוי. תשלמו 09.90 שקל לכל חודש ותוכלו להחליף כמה שירים שרק תרצו..מתאים לכאלו שאוהבים להחליף המון שירי המתנה בזמן שמתקשרים אליהם..לא כל כך מתאים לעסקים אלא יותר לאנשים פרטיים בעיקר לבני נוער שרוצים כל הזמן להחליף את המוזיקה של השירים שמתקשרים אליהם לטלפון בהתאם ללהיטים הפופולאריים.