רוצה להכין שיר בהמתנה לעסק? החל מ-300 ש"ח + מע"מ נא להשאיר פרטים ונציג יחזור בהקדם 👇

פוסט זה מדבר על הרעיון של שיר המתנה לגברים בטלפון שלהם. זה שיר שמתנגן בהמתנה בזמן שמתקשרים אליהם.

מתנה זו מושלמת עבור מישהו שאוהב מוזיקה.

רעיונות למתנה לגבר ? שיר בהמתנה יכול להיות מתנה נהדרת לגבר. זה יגרום לו להרגיש מיוחד, אהוב בזמן שמתקשרים אליו לטלפון..

אפשר לשים את השיר שהוא הכי אוהב או שיר שמסמל משהו בזוגיות שלכם. כאשר אתה ממתין בהמתנה, אתה יכול לשמוע את צליל החיוג. זה שיר שנשמע כאילו הוא מתנגן ברקע בזמן שהטלפון שלך מצלצל.

צליל ההמתנה יכול להיות שקט ורגוע, יכול להיות קצבי ושמח ויכול להיות אפילו קטע מוזיקלי – אינסטרומנטלי. זה גם יכול להיות תזכורת לכך שהאדם שאתה אוהב חושב עליך ורוצה לשמוע את קולך ואז הצליל המתנה יהיה הקול שלך שאומר למשל ”היי הגעתם לעומר והוא איתי אז הוא לא יכול לענות כרגע, תנסו שוב עוד מעט”.

זה רעיון שאני מקווה שיעזור לך למצוא את המתנה המושלמת לגבר שלך. אז למה דווקא צליל חיוג מוזיקלי?

שאלנו 11 גברים רנדומליים ברחוב לגבי שיר המתנה, זו המסקנה שעלתה אצל כולם: “אני אוהב את השיר הזה ואני רוצה לשמוע אותו שוב אז אני הולך לשים את צליל החיוג שלי בטלפון שלי שהוא שיר שאני אוהב.. ככה לפני שאני עונה אנשים יהיו בטוב ויענו בשמחה”. אז אם זו דעתם של הגברים, אין סיבה לא לרכוש עבורם שיר בהמתנה.

השיר בהמתנה הוא מתנה לגבר. זה לא רק הצליל של המתנה, אלא גם שיר שקורא להנאה מוזיקלית של כמה שניות עד מענה. שיר בהמתנה הוא שיר שבחרתם שיושמע כשהטלפון מצלצל. בהתאם לז'אנר של השיר, זה יכול להיות כל דבר משיר אהבה במזרחית, לשיר פופ באנגלית.

סיפור מקרה כיצד מילים יכולות לקחת חלק משמעותי בחיים שלכם וכיצד זה מתקשר לצליל החיוג:

שירן מספרת: הייתי מאוהבת בבחור בשם XXX והוא אהב אותי בחזרה. יצאנו כשלושה חודשים והתרגשתי סוף סוף להכיר אותו להורי. לרוע המזל, יום לפני המפגש איתם הוא נקלע לתאונת אופנוע ונפטר. אני עדיין זוכרת את המילים האחרונות שלו אלי: "אני אוהב אותך אבל את זכית בי” שתינו נקרענו מצחוק בטלפון. מעולם לא שמעתי אותו אומר את המילים האלה לפני כן, וזה היה כאילו הוא ידע כמה הם חשובים לי. ומאז השיר זכית בי של אסי כהן לא יוצא לי מהראש וכדי לסמל את הזוגיות שלנו והקשר שלנו אני כבר מעל שנה שמה בטלפון בשיר הרקע שמתקשרים אליי את השיר זכית בי של אסי כהן, ורק מי שמכיר אותי ואת הסיפור מבין את ההקשר הזה..

צליל ההמתנה הוא חלק חשוב מחיינו, אבל לפעמים זה יכול להיות קשה למצוא משהו להקשיב לו, הנה כמה רעיונות:

  • עומר אדם וליאור נרקיס – מהפכה של שמחה
  • שלמה ארצי – מלך העולם
  • עידן חביב – רסיסים
  • סטטיק ובן אל – זהב
  • עדן בן זקן – אין פזמון
  • נועה קירל – מיליון דולר

—–

הכתבה בחסות עדן מתנות