שיר בהמתנה בזק – האם אפשר לעשות שיר בהמתנה גם לטלפון נייח בקו בזק?

רוצה להכין שיר בהמתנה לעסק? החל מ-300 ש"ח + מע"מ נא להשאיר פרטים ונציג יחזור בהקדם 👇

מהפכת שיר בהמתנה צבעה את זמן ההמתנה לשיחה בגוונים רבים, עם שירים לבחירה, מוזיקת רקע ועד קריינות לעסק. למרות ששירות שיר בהמתנה קיים לטלפונים הנחיים בקו בזק כבר למעלה מעשור, אנשים פרטיים ועסקים רבים עדיין אינם מודעים לאפשרות להוסיף שיר בהמתנה גם לטלפון נייח של בזק עם שירות מנגינה בהמתנה.

אין כמעט קו בישראל שלא ניתן לצרף אליו שיר בהמתנה

הימים בהם צליל ההמתנה הישן והמשעמם כיכב בכל קו בישראל נגמרו כבר לפני שנים רבות, מנויים פרטיים ועסקיים רבים בוחרים לצרף שיר בהמתנה בזמן ההמתנה לאדם המתקשר אליהם.
השיקול של המנויים הפרטיים להוספת מוזיקת המתנה לטלפון הוא שיקול של מיצוב אישי, הנאה ובידול עצמי מול המשפחה והחברים המתקשרים אליהם.
מול המנויים הפרטיים עומדים המנויים העסקיים, בעוד שעם השנים חלה עלייה בביקוש לשירות שיר בהמתנה בקרב המנויים הפרטיים בשירות המוגדר כמותרות, חברות ועסקים בישראל לא יכולים להרשות לעצמם להישאר עם הצלול הישן, צלול שהורס את התדמית העסקית כמקום מעודכן, עכשווי, מזמין ומשקיע בשירות הלקוחות שלו.

שירות שיר בהמתנה קיים כמעט בכל קו בישראל, כמעט כל חברות הסלולר מאפשרות את השירות: שירות שיר בהמתנה של פלאפון, מוזיקה בהמתנה של הוט מובייל, שיר המתנה נעימה של סלקום, צליל המתנה מוזיקלי של פרטנר ושיר בהמתנה של רמי לוי.
החברות היחידות שאינן מפרסמות את האפשרות לשיר בהמתנה, הן חברות 018 אקספון, WE4G, וגולן טלקום (שהתמזגה סופית לסלקום בסוף חודש אוגוסט 2020).
לא רק חברות הסלולר מאפשרות מוזיקת המתנה לטלפון, במידה ותרצו שיר המתנה לקו בזק (בבית או בעסק) – תוכלו להשתמש בשירותי מנגינה בהמתנה של חברת בזק לקו הנייח.

שיר בהמתנה לקו בזק נייח – איך מצטרפים?

אם אתם רוצים להשמיע את השירים והמוזיקה האהובה עליכם למי שמתקשר אליכם לקו בזק – זה אפשרי, בעזרת כמה פעולות פשוטות תוכלו לבטל את צליל החיוג הישן ולהתחדש במוזיקת המתנה לקו הנייח שלכם.
חברת בזק מציעה את שירות מנגינה בהמתנה, בזק מאפשרים לכם לבחור את המוזיקה האהובה עליכם, אותה ישמע האדם שמתקשר אליכם.
בזק מאפשרת להצטרף לשירות שיר המתנה לטלפון דרך מספר אמצעים: אתר ייעודי לשירות מנגינה בהמתנה, חיוג למספר 4422*, אפליקציית מנגינה בהמתנה בעמוד הפייסבוק של בזק, ודרך אתר "בזק שלי" ללקוחות NGN .
האפשרות הנפוצה ביותר היא כניסה לאתר הייעודי של השירות, בוחרים את השיר הרצוי, שומעים את השיר טרם ההחלטה (אופציית "נגן"), בוחרים את השיר (אופציית "בחר"), מקלידים את מספר קו הבזק שלכם והשיר החדש יחליף את הצליל הישן.

בדומה לחלק מחברות הסלולר, בזק מציעים מגוון רחב של שירים ומוזיקה מז'אנרים שונים בניהם תוכלו לבחור את השיר האהוב עליכם: להיטים, מוזיקה ים-תיכונית, מוזיקה ישראלית, בינלאומית, תוכן עסקי/נעימות להמתנה לעסק, מוזיקה יהודית, ערבית, מוזיקה מצחיקה לקו טלפון וקטגוריות נוספות.
במבט על קטגוריות הלהיטים החמים נראה כי בזק לא עדכנו את הלהיטים כמספר רב של שנים, אך עדיין תוכלו למצוא שיר המתנה אהוב.

שיר המתנה בזק
שיר המתנה בזק

כמה עולה שיר בהמתנה לקו בזק?

בהתאם למחירים המופיעים באתר של בזק (ומשתנים מעת לעת), העלות החודשית לשירות שיר המתנה לקו בזק היא 6.9 ₪ ועלות החלפת שיר המתנה 4.9 ₪. בדומה לחברות הסלולר בבזק מבהירים כי המתקשרים אליכם לא יחויבו בתשלום.
במידה ותרצו לבטל את שירות מוזיקת ההמתנה, תוכלו לפנות לשירות הלקוחות של בזק ולבקש להסיר את השירות.
בהתאם לתנאי השימוש של בזק, בחברה רשאים להפסיק/לבטל את השירות ואף ללא הודעה מראש וכן רשאית לשנות את התכנים בכל זמן וללא הודעה מראש.
בבזק מבהירים ששירות שיר בהמתנה לטלפון הנייח אינו מיועד לשימוש מסחרי.
טרם בחירת השירות חשוב שתדעו, תנאי שירות שיר בהמתנה של בזק מיידעים, כי אחת למספר שיחות תושמע הודעה קצרה בת מספר שניות מטעם בזק, המציעה למתקשרים אליכם לרכוש את שירות מנגינה בהמתנה.

אם אתם עסק ומעוניינים קריינות מקצועית בהמתנה לשיחות בזק, תוכלו לבחור בשירות קריינות מקצועית למרכזייה שמאפשרת לכם לקבל מוזיקה וקריינות אישית לעסק באיכות סאונד גבוהה, לחסוך בזמן ולשפר את המיצוב העצמי של העסק שלכם.
הקריינות לנתב השיחות שלכם היא פוטנציאל גדול להגדיל את יכולות השיווק וקידום המכירות שלכם – העלות לשירות נעה בדרך כלל בכמה מאות שקלים.